JRE · Joshi Real Estate
Jumeirah Village Circle

Jumeirah Village Circle, Dubai

A established mid-market community with courtyard towers and family villas.

4 proje, canlı envanter ile

Jumeirah Village Circle'daki Projeler

Yararlı Bilgiler

Jumeirah Village Circle'da Yaşam

​Jumeirah Village Circle için gerçekçi veri katmanı: en yakın ulaşım, okullar, sağlık tesisleri, alışveriş imkanları ve plaj erişimi. Mesafeler, takip ettiğimiz her projenin alan ağırlık merkezinden (ortalama konumu) her lokasyona kuş uçuşu olarak hesaplanmış ve en yakın onda birine yuvarlanmıştır.

25.0534, 55.2083Google Maps'te Aç ↗
En Yakın Metro / Tramvay
Al Furjan Metro Station
Red Metro Line · 6.2km (12 min drive)
Dubai Marina
7.5km
JBR Beach
8.0km
Expo City Dubai
12km
Atlantis The Palm
13km
Eğitim

Yakındaki okullar ve üniversiteler

  • Nord Anglia International School
    2.1km
  • Victory Heights Primary School
    2.5km
  • JSS International School
    2.5km
  • Australian International School Dubai (AIS Dubai)
    2.5km
  • Building Blocks Nursery
    2.9km
  • Kings College
    5.6km
Sağlık

Yakındaki hastaneler ve klinikler

  • Revival Clinic
    Revival Clinic
    1.6km
  • Mediclinic Meaisem Clinic
    Mediclinic
    1.9km
  • Health bay clinic
    2.5km
  • Saudi German Hospital
    5.5km
  • Al Zahra Hospital
    6.4km
  • Welcare Hospital
    7.2km
Alışveriş

Alışveriş Merkezleri

  • Circle Mall
    1.6km
  • Me'aisem City Center
    1.8km
  • City Centre Meaisem
    1.9km
  • The Springs Souk
    2.1km
Yeşil alan

Parklar

  • Yas Park
    70m
  • 2nd of December
    0.3km
  • Qesad
    0.3km
  • Sider Park
    0.4km
Ulaşım

En Yakın Dubai Metro / Tramvay İstasyonları

  • Al Furjan Metro Station
    Red Metro Line · 6.2km · 12 min drive
  • Al Fardan Exchange Metro Station
    Red Metro Line · 6.4km · 13 min drive
  • Dubai Internet City Metro Station
    Red Metro Line · 6.4km · 13 min drive
Kaynaklar: İlgi Noktası verileri © OpenStreetMap katkıda bulunanları, lisanslı Açık Veritabanı Lisansıaltında. Harita kutucukları Google Haritalar tarafından sağlanmaktadır. Metro ve tramvay ağı RTA Dubai'den. Mesafeler JRE'nin Jumeirah Village Circle'da izlediği projelerin ortalama koordinatlarından Haversine formülü kullanılarak hesaplanmıştır. Yürüyüş tahmini 4,8 km/s'ye dayanmaktadır. Bilgiler bir rehber olarak sağlanmıştır; lütfen çalışma saatleri, kayıt ve adresi doğrudan kurum ile doğrulayınız.

Jumeirah Village Circle'da Yaşam

Jumeirah Village Circle'da ne tür bir mülk satın alabilirim?

Jumeirah Village Circle proje aşamasında ve ikinci el seçeneklerin karışımını sunmaktadır: daireler, çatı katları, villalar ve markalı rezidanslar, alt yerleşim birimlerine bağlı olarak.

Jumeirah Village Circle iyi bir yatırım mı?

Jumeirah Village Circle Köklü Bir Dubai Adresidir ve Sürekli Olarak BAE ve Uluslararası Alıcılardan Kiralama ve Sermaye Değer Artışı İlgisi Çekmektedir.

Yabancılar Jumeirah Village Circle'da Mülk Alabilir Mi?

Jumeirah Village Circle Belirlenmiş Freehold Alanı Olduğu Hallerde, Yabancı Uyruklu Kişiler Tam Mülkiyet Hakkıyla Mülk Alabilir, Sahip Olabilir ve Satabilirler. JRE İstek Üzerine Freehold Statüsünü Teyit Edecektir.

Jumeirah Village Circle Uyarıları

Yeni Jumeirah Village Circle Projelerinin İlk Haberine Sahip Olun

Jumeirah Village Circle'de Yeni Bir Proje Piyasaya Çıktığında veya Dikkat Çekici Bir Satış Listesi Eklendiğinde Bir E-posta. Başka Bir Şey Değil

Spam yok. Haftada bir e-posta. İstediğiniz zaman abonelikten çıkın.

Jumeirah Village Circle'de Arayış Mı Yapıyorsunuz?

Bize Kısa Açıklama Verin.

JRE Danışmanı, Jumeirah Village Circle'de Aradığınızla Tam Olarak Eşleşen Proje Aşamasında ve İkincil Konut Seçeneklerinden Oluşan Bir Liste Hazırlayacaktır.

Bu soruşturmayı göndererek bir JRE danışmanı tarafından iletişim kurulmayı kabul ediyorsunuz. Gizlilik politikamıza bakın.