JRE · Joshi Real Estate
Mamsha Palm exterior view - Abu Dhabi, Dubai - by ALDAR
On saleALDAR

Mamsha Palm

Abu Dhabi
From
AED 48,323,300
Handover
Q1 2028
The Project
From
AED 48,323,300
Status
On sale
Handover
Q1 2028
Size
6,348–8,071 sqft
Residences
3
Construction
under construction

Mamsha Palm znajduje się na Saadiyat Island w Abu Dhabi, dostarczony przez Aldar Properties i zaprojektowany przez australijsko-japońskiego architekta Koichi Takadę. Projekt obejmuje jedną budowlę zawierającą zaledwie trzy dostępne rezydencje, wyceniane od około 48,3 miliona AED, z zaplanowanym ukończeniem w pierwszym kwartale 2028.

# Jedna budowla w jednym z najbardziej rozważnych adresów Abu Dhabi

Saadiyat Island nosi szczególną wagę w rozmowie o nieruchomościach Abu Dhabi. Jest domem Luwru Abu Dhabi i siedzi w obrębie dystryktu kulturalnego, który został zbudowany celowo, przez dziesięciolecia, wokół muzeów, plaż i tkanki mieszkalnej o niskiej gęstości. Wyspa nie jest spekulacyjną granicą; to ustanowiony adres z długim horyzonte planowania i wyraźną tożsamością obywatelską.

Mamsha Palm zajmuje to ustawienie jako mała, architektonicznie wyróżniająca się budowla. Koichi Takada, którego praktyka jest znana z form czerpanych z naturalnej geometrii, kształtuje zewnętrze w sposób, który odbiega od słownika pudełek szklanych, które dominują dużej części rurociągu mieszkalnego Zatoki. Skala jest celowa: ograniczona liczba rezydencji zamiast wieży zaprojektowanej w celu maksymalizacji rentowności.

# Rezydencje znacznych metrażu, dostarczane częściowo umeblowane

Liczby tutaj są znaczące. Dostępne jednostki wahają się od około 6348 do 8071 stóp kwadratowych, umieszczając je mocno w kategorii rezydencji dużego formatu. Przy tych rozmiarach, nie są to apartamenty w konwencjonalnym sensie, ale pełnopiętrowe lub bliskopełnopiętrowe domy z proporcjami znacznej prywatnej willi.

Wnętrza są dostarczane częściowo umeblowane. Specyfikacja obejmuje podłogi z drewna inżynierskiego w sypialniach, powierzchnie płytek porcelany, Engineering Stone blatów, szafki z drewna żebrowanego i wbudowane kuchnie. Język wykończenia jest wstrzemięźliwy i oparty na materiale, unikając rejestru złota i marmuru, który definiuje starszą generację luksusowej Zatoki.

Opis deweloperów odnosi się do apartamentów typu duplex w szerszej kolekcji 44 rezydencji. Przestrzeń zewnętrzna, biorąc pod uwagę podejście architektoniczne i ustawienie wyspy, jest rozsądne oczekiwanie, choć kupujący powinni potwierdzić dokładne alokacje tarasów bezpośrednio.

# Udogodnienia orientujące się na spokój i wellness

Lista amenities, czerpana z programu dewelopera, skłania się w kierunku kontemplacyjnego. Podniesiony basen nieskończony, siłownia, japońska sala herbaty i japońskie łaźnia siedzą obok pokoju zabaw dla dzieci. Nie ma wzmianki o barze na dachu ani lounge do współpracy. Selekcja odzwierciedla budowlę zaprojektowaną dla rezydentów, którzy priorytetują spokój ponad aktywacją, co jest konsekwentne z szerszym charakterem Saadiyat.

# Pozycja wyspy i co ją otacza

Saadiyat Island łączy się z centralnym Abu Dhabi przez krótką zaporę. Louvre Abu Dhabi jest bliskim sąsiadem. Wyspa jest również gospodarzem Saadiyat Beach, rozciągającego się naturalnego wybrzeża, obok kilku hoteli i kampusu New York University Abu Dhabi. Lotnisko siedzi mniej więcej 35 kilometrów dalej. Dla kupujących, których głównym zmartwieniem jest bliskość kulturalna i dostęp do plaży zamiast gęstości miejskiej, lokalizacja działa dobrze.

# Dla kogo ta budowla naprawdę jest

Trzy dostępne jednostki, każda wyceniana powyżej 48 milionów AED i każda przekraczająca 6000 stóp kwadratowych, definiuje bardzo wąską pulę kupujących. To nie jest gra dywersyfikacyjna ani zakup rentowności wynajmu. Profil, do którego pasuje, to kupujący głównego rezydencji, prawdopodobnie dzielący czas między miastami, który chce dom w pełnym rozmiarze na spokojnej, kulturalnie zakotwiczonej wyspie bez rozmiaru ani obciążenia zarządzania domu wolnostojącego. Pozycja podatkowa Abu Dhabi i pozycja Aldar jako deweloperowi notowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych Abu Dhabi dodają prostą pewność strukturalną. Budowla kończy się na początku 2028, co daje kupującym czas, ale wymaga również pewności w projekcie, który jest obecnie w budowie bez publikowanej liczby postępu.

Setting

Location

Set in Abu Dhabi. Explore more in our Abu Dhabi guide.

Questions

Frequently asked

Who is the developer of Mamsha Palm?+

ALDAR

Where is Mamsha Palm located?+

Mamsha Palm is located in Abu Dhabi, Abu Dhabi, United Arab Emirates.

When is Mamsha Palm handing over?+

Handover is scheduled for Q1 2028.

What is the price of Mamsha Palm?+

Prices at Mamsha Palm currently range from AED 48,323,300 to AED 49,924,800.

Is Mamsha Palm registered with escrow?+

JRE will confirm escrow registration on request.

Enquire about Mamsha Palm

Request brochure, availability or a viewing.

A JRE advisor will respond within one business hour with the current brochure, floor plans, unit availability and payment plan for Mamsha Palm.

Wysyłając to zapytanie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt z doradcą JRE. Zapoznajcie się z naszą polityką prywatności.