JRE · Joshi Real Estate
Living Legends, Dubai

Living Legends, Dubai, Dubaj

Living Legends, Dubai. A residential address represented by JRE across off-plan and resale inventory.

1 projekt z aktualną dostępnością

Projekty w Living Legends, Dubai

Informacje przydatne

Życie w Living Legends, Dubai

Warstwa faktyczna dla Living Legends, Dubai: najbliższe połączenia transportu publicznego, szkoły, placówki opieki zdrowotnej, handel i dostęp do plaż. Odległości zostały obliczone od środka obszaru (średniego położenia każdego projektu, który śledzamy) do każdej lokalizacji w linii prostej, zaokrąglone do najbliższej dziesiątej części kilometra.

Najbliższe metro / tramwaj
Onpassive Metro Station
Red Metro Line · 11km (22 min drive)
The Dubai Mall
12km
Burj Khalifa / Downtown Dubai
12km
DIFC
13km
Dubai International Airport (DXB)
18km
Edukacja

Szkoły i uniwersytety w pobliżu

  • Kent College
    5.1km
  • Gems First Point School (The Villa)
    6.0km
  • Indian International School
    6.3km
  • Jumeirah Engllish Speaking School
    6.5km
  • Rochester Institute of Technology
    6.7km
  • GEMS New Millenium School
    6.7km
Opieka zdrowotna

Szpitale i kliniki w pobliżu

  • Axon Clinic
    6.2km
  • HealthHub Clinic
    6.2km
  • Kings Hospital
    6.5km
  • Fakeeh University Hospital
    7.5km
  • Aster Clinic
    7.7km
Handel detaliczny

Centra handlowe

  • Remal Mall
    1.3km
  • Avenue mall
    6.0km
  • Arabian Ranches Community Center
    6.6km
  • Dubai Hills Mall
    7.8km
Tereny zielone

Parki

  • Courtyard 6
    3.4km
  • Courtyard 8
    3.5km
  • Courtyard 7
    4.0km
Transport

Najbliższe stacje metra i tramwaju w Dubaju

  • Onpassive Metro Station
    Red Metro Line · 11km · 22 min drive
  • Equiti Metro Station
    Red Metro Line · 11km · 23 min drive
  • Business Bay Metro Station
    Red Metro Line · 12km · 24 min drive
Źródła: Dane POI © OpenStreetMap contributors, objęte licencją Open Database License. Kafelki map pochodzą od Google Maps. Sieć metra i tramwaju od RTA Dubai. Odległości obliczone za pomocą wzoru Haversine'a na podstawie średnich współrzędnych projektów śleddzonych przez JRE w Living Legends, Dubai. Szacunki czasu pieszego zakładają prędkość 4,8 km/h. Informacje podane jako wskazówka; prosimy o bezpośrednią weryfikację godzin otwarcia, rejestracji i adresu u danej instytucji.

Życie w Living Legends, Dubai

Jaki typ nieruchomości mogę kupić w Living Legends, Dubai?

Living Legends, Dubai oferuje mieszankę opcji z rynku pierwotnego i wtórnego: apartamenty, penthousy, wille i rezydencje markowe, w zależności od podgrupy inwestycyjnej.

Czy Living Legends, Dubai to dobra inwestycja?

Living Legends, Dubai to ustalony adres w Dubaju i konsekwentnie przyciąga zainteresowanie wynajmem i wzrostem wartości kapitału od kupujących z ZEA i zagranicy.

Czy obcokrajowcy mogą kupować nieruchomości w Living Legends, Dubai?

Na obszarach wyznaczonych jako własność długoterminowa w Living Legends, Dubai, obywatele zagranicy mogą kupować, posiadać i sprzedawać nieruchomości z pełnym prawem własności. JRE potwierdzi status własności na życzenie.

Powiadomienia dla Living Legends, Dubai

Bądź pierwszy przy nowych projektach w Living Legends, Dubai.

Jedna wiadomość e-mail, gdy nowy projekt zostanie uruchomiony lub wybitna nieruchomość pojawi się na sprzedaż w Living Legends, Dubai. Nic więcej.

Bez spamu. Jedna wiadomość na tydzień. Możliwość rezygnacji w każdej chwili.

Szukasz w Living Legends, Dubai?

Opisz swoją potrzebę.

Doradca JRE opracuje dla Państwa listę nieruchomości z rynku pierwotnego i ofert wtórnych w Living Legends, Dubai odpowiadających Państwa rzeczywistym potrzebom.

Wysyłając to zapytanie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt z doradcą JRE. Zapoznajcie się z naszą polityką prywatności.